sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (9)
POGOŃ POKONAŁA ORŁA

Nad tym spotkaniem, jeszcze wczoraj wisiała groźba odwołania. Wszystko z powodu komunikatu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. W informacji tej czytamy: „Ze względu na intensywne opady śniegu oraz prognozowane niekorzystne warunki pogodowe, decyzją Wydziału Rozgrywek wszystkie mecze zaplanowane na weekend 11-12 marca zostają ODWOŁANE.”

 

REKLAMA

 

Później jednak, informacja ta została poddana korekcie, w której napisano, iż dopuszcza się możliwość rozegrania meczów w pierwotnym terminie za zgodą obu klubów, pod warunkiem zagwarantowania przez gospodarza, że boisko będzie przygotowane do rozegrania meczu.

Spotkanie CRS Pogoń Barlinek – Orzeł Bierzwnik, odbyło się na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka. Obiekt od samego rana był odśnieżany i przygotowywany tak, by do meczu doszło. I tak też się stało. Nie dość, że płyta boiska została perfekcyjnie odśnieżona, to CRS może pochwalić się pierwszymi w kolejce wiosennej punktami. CRS Pogoń Barlinek – Orzeł Bierzwnik 2:0. Bramki dla Barlinka zdobyli Konrad Bednarski i Patryk Niedźwiedź.

19 marca CRS gra mecz wyjazdowy w Łobzie z tamtejszym Światowidem. U siebie, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, zagrają 25 marca o godz. 14.00. Zespół trenera Michała Diakowa, podejmować będzie wówczas drużynę Orła Łubowo.

 

M.Przybylska

 

  

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież