niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
SZKOŁA W CHRAPOWIE OGŁASZA NABÓR

Szkoła to miejsce, w którym dzieci spędzają niemalże połowę swojego życia. To tam, nie tylko przyswajają wiedzę z wielu przedmiotów, ale także rozwijają swoje umiejętności społeczne. Tam, uczą się współpracy w grupie rówieśniczej, nawiązują nowe znajomości, a często nawet przyjaźnie , które są w stanie przetrwać życiowe burze i zawirowania.

To wreszcie w szkole, dzieci rozwijają swoją osobowość i kształtują poczucie własnej wartości, które jak wiemy, ma ogromny wpływ, na wiele ich życiowych decyzji i wyborów.
Dlatego też niesłychanie ważne jest, by szkoła zapewniała dziecku właściwe warunki do jego rozwoju oraz poczucie bezpieczeństwa, by z tych warunków zechciało w pełni skorzystać. Miejscem, które te warunki spełnia jest NASZA SZKOŁA - SZKOŁA PODSTAWOWA W CHRAPOWIE, do której serdecznie zapraszamy.

Dzięki temu, że zespoły klasowe u nas są nieliczne, nauczyciele mają możliwość zindywidualizowania pracy z uczniami, co w znaczący sposób wpływa na ich wiedzę i umiejętności. W ubiegłym roku na egzaminie ósmoklasisty nasi uczniowie uzyskali jeden z wyższych wyników w powiecie choszczeńskim.

Rodzinna atmosfera, która u nas panuje, sprawia, że nie funkcjonuje w naszej szkole zwyczajowa odrębność zespołów 1-3 i 4-8. Wszystkie dzieci się znają i spędzają wspólnie czas na przerwach. Wystarczy wyjrzeć przez okno i zobaczyć można mecze rozgrywane między zawodnikami najróżniejszego wieku, wielkości i wysokości. To, że starsi opiekują się młodszymi i troszczą się o nich jest oczywiste i nie podlega żadnej dyskusji.

Nasze dzieciaki, wszystkie razem, z ogromnym zaangażowaniem biorą czynny udział w różnego rodzaju akcjach społecznych (w tym roku tydzień skierowany na pomoc WOŚP pobił wszelkie rekordy popularności) oraz imprezach szkolnych, których u nas co niemiara. Warto zajrzeć na stronę szkoły lub szkolnego Facebooka, by obejrzeć z nich relacje.

 

 

Warto także dodać, że mamy w naszej szkole świetnie wyposażoną bibliotekę, świeżo wyremontowaną świetlicę, a także stołówkę szkolną, w której serwowane są pyszne obiady, przygotowywane oczywiście na miejscu.

Zapraszamy do nas dzieci w każdym wieku. Mamy miejsca we wszystkich klasach od 1 do 8. Dojazd do nas z Barlinka trwa niecałe 10 minut, a droga jest tak malownicza, że upływa w mgnieniu oka, o czym poświadczyć może kilkoro uczniów z Barlinka, którzy już do nas dołączyli i codziennie dojeżdżają.

Strona internetowa szkoły >>>

Jesteśmy na Facebooku >>>

YouTube >>>

 

Serdecznie zapraszamy
dyrekcja szkoły
nauczyciele
uczniowie