Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
''MIASTO NOCĄ'' NA EKRANIE KINA PANORAMA

Barlinek, jako jedno z trzech pierwszych miast, miało niebywałą okazję premierowo zagrać najnowszy film Pawła Lewandowskiego – „Miasto nocą. Powrót rzeźnika z Niebuszewa.” 14 kwietnia odbył się pokaz specjalny z udziałem reżysera i jednego z aktorów, Macieja Światłowskiego.

 

REKLAMA

 

Film obejrzało ponad stu widzów, którzy tuż przed projekcją wzięli udział w krótkiej rozmowie z gośćmi specjalnymi. W tym miejscu musimy dodać, że wspomniany już wyżej Maciej Światłowski urodził się w Barlinku. Powrócił więc do swojego rodzinnego miasta, by przed kolegami, rodziną i sąsiadami pokazać się od strony aktorskiej, na wielkim ekranie. Filmu, póki co nie będzie można oglądać w kinach. Wejdzie on bowiem do repertuaru dopiero po wakacjach.

„Miasto nocą”, to historia, która rozgrywa się w czasach współczesnych, jednak została ona przeniesiona z lat 50-tych. Wówczas na terenie Szczecina, grasował sprawca makabrycznych zbrodni, Józef Cyppek zwany „Rzeźnikiem z Niebuszewa”. Film oparty jest więc na prawdziwych wydarzeniach.

 

M.Przybylska

 

  

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież