niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
I BARLINECKI NIEBIESKI BIEG DLA AUTYZMU

Wsparcie kibiców barlineckiej Pogoni, było dziś słychać wyjątkowo głośno. Piękna pogoda sprawiła, że stadion przy Sportowej wypełnił się zarówno kibicami z Barlinka jak i Pełczyc. 22 kwietnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS Pogoń Barlinek podejmowała zespół Kłos Pełczyce.

 

REKLAMA

 Pierwsza połowa spotkania, trzymała w napięciu aż do ostatniej chwili, kiedy to dopiero w 45 minucie, padła pierwsza bramka tego meczu. CRS Pogoń Barlinek – Kłos Pełczyce 4:0. Bramki dla Pogoni zdobyli – Paweł Magryta (45’), Łukasz Gieniec (62’), Marcel Buczek (74’) i Patryk Niedźwiedź (83’). Spotkanie jak zawsze komentował Jarosław Bednarek.

30 kwietnia, podopieczni Michała Diakowa zagrają na wyjeździe z Unią Dolice. Ponownie przy Sportowej, zobaczymy ich 03 maja o godz. 15.00. Podejmować wówczas będą zespół Zorza Dobrzany. Tego dnia, na kibiców będą czekały też liczne niespodzianki. Szczegóły wkrótce. Jedno możemy zdradzić, warto spędzić ten dzień z CRS Pogoń Barlinek, bowiem atrakcje zaczną się już od południa.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież