Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
ISKRA POKONUJE ŚWIT

07 maja na boisku w Lutówku, odbył się mecz pomiędzy miejscową Iskrą a Świtem Barnimie. Ubiegłotygodniowe spotkanie Lutówka z Marianowem zakończyło się remisem, a będąca w czołówce tabeli Iskra Lutówko, za punkt honoru wzięła sobie zdobycie 3 upragnionych punktów.

 

REKLAMA

Iskra Lutówko – Świt Barnimie 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli – Adrian Dwojewski (x2) i Damian Lubiński. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Michała Antosiewicza rozegrają na wyjeździe z Błękitnymi Pomierzyn. U siebie zagrają ponownie 21 maja o godz. 14.00 z Iną Recz. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.