Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
NOC MUZEÓW ZA NAMI

W tym roku, Europejska Noc Muzeów w Barlinku, trwała aż dwa dni. Organizatorzy, czyli Muzeum Regionalne w Barlinku, oprócz bezpłatnego zwiedzania placówki, przygotowali prelekcję oraz koncert muzyczny.

 

REKLAMA

 

Wykład, odbył się 12 maja w Europejskim Centrum Spotkań, a wygłosił go dr Przemysław Słowiński, prorektor Akademii im. Jakuba z Paradyża. Prelekcja „Berlinchen – Berlinek – Barlinek”, dotyczyła tego, jak kształtowało się nasze miasto kilka lat po zakończeniu drugiej wojny światowej.

Dzień, a właściwie wieczór później, 13 maja zaproszono wszystkich do Muzeum Regionalnego, gdzie można było je zwiedzać bezpłatnie, a dodatkowo, była to ostatnia szansa na zobaczenie wystawy „Lalkowo – Pleciugowo”, przygotowanej wspólnie z Teatrem Lalek „Pleciuga” w Szczecinie. W części artystycznej wystąpił Mirosław Sulikowski i Zdzisław Olesiejuk.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.