Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
FESTYN DLA DZIECI Z OSIEDLA WYZWOLENIA

To już dziesiąty rok, odkąd na osiedlu Wyzwolenia w Barlinku, czyli przy ul. Stodolnej, organizowany  jest festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Wszystko odbyło się 02 czerwca. Były więc animacje dla najmłodszych, dmuchane zamki, konkursy z nagrodami, poczęstunek, bańki mydlane i modelowanie balonów.

 

REKLAMA

 

Nie zabrakło strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, których pokazy jak zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem. Mini etiudę teatralną przygotowali pracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury. Za pomoc w organizacji festynu, serdecznie dziękuję sponsorom: Paweł Kowalewski, Krzysztof Gilewicz, Łukasz Walaszczyk i Piotr Przepiórka, Lions Club Barlinek, Ochotnicza Straż Pożarna Mostkowo, pracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury - Alicja Stadnik, Anna Adamiok, Stanisław Smoła, Piotr Stanisławski. Dziękuję też mojej kochanej rodzinie i wszystkim dzieciom, które nas odwiedziły! Jeszcze raz kochane dzieci – życzę Wam spełnienia marzeń, bądźcie zawsze szczęśliwe!

 

Alicja Kowalewska – nadesłane

 

 

Komentarze

-1

Guest

Wspaniała inicjatywa, na każdym osiedlu w Barlinku radni powinni robić takie imprezy zwłaszcza dla dzieci, pozdrawiam Panią Alicję, brawo :-)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież