Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
MIESZKAŃCY BARLINKA NA PODIUM W CHOSZCZNIE

Bieg na 10 km, E-CHO Fun RUN dla dzieci, marsz nordic walking na przygotowanej 6,6 km trasie - to czekało na zawodników podczas XXVI Choszczeńskiej "10", która odbyła się 10 września oczywiście w Choszcznie.

 

REKLAMA

Pogoda może i wymarzona, blisko 30 stopni Celsjusza w cieniu, jednak dla biegaczy było to dość trudne wyzwanie. Na szczęście organizatorzy przygotowali dodatkowe punkty z wodą, dzięki czemu można było się nie tylko nawodnić ale też polać zimną wodą.

Uczestnicy "10" pobiegli ulicami Choszczna oraz wokół jeziora Klukom. Na starcie biegu, stanęło ponad trzystu zawodników, w tym silna reprezentacja Barlinka. Wszyscy zawodnicy otrzymali pakiety startowe (w tym poczęstunek), napoje, medal, a za dodatkową opłatą, można było nabyć biegowe koszulki. Zawody komentował spiker barlineckiej Pogoni, Jarosław Bednarek.

 

<<< Wyniki Choszczeńskiej "10" >>>

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.