Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
105 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada obchodzimy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości związane z tym świętem w naszym mieście, zaplanowano na kilka dni. Mieszkańców Barlinka zaproszono na m.in. spotkanie w muzeum, koncert, bieg niepodległościowy i wspólne odtańczenie poloneza.

 

REKLAMA

Tradycyjnie już 11 listopada, w kościele pw. NSNMP w Barlinku, odbyła się msza św. w intencji ojczyzny, po której wszyscy obecni na nabożeństwie, udali się pod obelisk marszałka Józefa Piłsudskiego. Tam w obecności pocztów sztandarowych, przedstawiciele samorządów, szkół, instytucji i stowarzyszeń złożyli wiązanki kwiatów. Wartę pod pomnikiem, pełnili harcerze z Harcerskiego Szczepu Puszczy Barlineckiej.

 

M.Przybylska

 

Uroczystości z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości 🇵🇱

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 11 listopada 2023

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież