Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
ZAŚPIEWALI DLA NIEPODLEGŁEJ

Odzyskanie przez Polskę Niepodległości, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w dziejach naszego kraju. Jest to największe święto państwowe, które upamiętnia datę 11 listopada, jako dzień, w którym po 123 latach zaborów odrodziła się Polska.

 

REKLAMA

 

Z tej właśnie okazji, 10 listopada w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się koncert niepodległościowy. Na scenie wystąpili: chór Halka, który od kilku miesięcy działa pod batutą Jerzego Januszewskiego oraz zespół Romantic pod kierownictwem Romana Lackowskiego. Wystąpiły też wokalistki, które ćwiczą w dziecięcym i młodzieżowym zespole wokalnym (w Europejskim Centrum Spotkań), pod okiem wspomnianego już Jerzego Januszewskiego oraz wokalistka z Choszczeńskiego Domu Kultury Nina Kondela. Dekoracje niepodległościowe, które towarzyszyły koncertowi, wykonały dzieci uczestniczące na zajęcia kreatywne do Barlineckiego Ośrodka Kultury. Koncert niepodległościowy poprowadziła Anna Adamiok.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież