Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
3.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 3.43 (7)
NA RYNKU TAŃCZONO NIE TYLKO POLONEZA

Barlinecki Uniwersytet Trzeciego Wieku i działająca przy nim Grupa Artystyczna "Pasja", zaprosili mieszkańców Barlinka do tradycyjnego poloneza. Tańczono oczywiście 11 listopada, bowiem to wydarzenie odbywa się właśnie z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

REKLAMA

 

W tym roku, mija 105 lat, odkąd nasz kraj stał się niepodległy. Tak więc na Rynku Miejskim tańczyli rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, wszyscy, którzy w ten sposób chcieli uczcić niepodległą Polskę.

 

 

Po odtańczeniu poloneza i zrobieniu wspólnego zdjęcia, nikt nie chciał rozejść się tak szybko do domu, więc tańczono dalej. Spotkanie zakończono "belgijką".

 

M.Przybylska

 

Belgijka

Dziś na Rynku Miejskim, odtańczono nie tylko poloneza :)

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 11 listopada 2023

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież