Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
1.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 1.83 (6)
OLIWIA ŻEGNA SIĘ Z KORONĄ

Dokładnie rok temu, Królowa Puszczy Barlineckiej Oliwia Tumielewicz, i jej towarzyszka Boginka Moriana Amelia Wyderska, zostały oficjalnie przedstawione mieszkańcom Barlinka. Przez ten rok, uczestniczyły w wielu miejskich wydarzeniach, wyjazdach do miast partnerskich czy też brały udział w targach turystycznych.

 

REKLAMA

  

Dziś 22 czerwca, przyszedł smutny moment pożegnania się z funkcjami Królowej Puszczy Barlineckiej i Boginki Moriany. Uroczystość odbyła się kawiarni artystycznej BOK, a poprowadził ją Kamil Fabich, opiekun królowych. W spotkaniu uczestniczyły m.in. królowe z miast partnerskich Prenzlau i Schneverdingen oraz byłe Królowe Puszczy Barlineckiej. Rok 2024 jest wyjątkowy, bowiem właśnie w tym roku, koronowana będzie 20. Królowa. Stąd też, Barlineckie Świętojanki to znakomita okazja do spotkania wszystkich pań. Nie zabrakło tradycyjnego tortu, którym częstowała Oliwia i Amelia oraz wspólnych rozmów i wspomnień. W części artystycznej uroczystości wystąpili Kuba Lubelski i Zofia Żarska.

 

M.Szczerba - Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież