Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ZA CUDZYCH CHŁOPÓW, TO TY SIĘ NIE BIERZ!

Niech Was tytuł nie zmyli. To nie afera obyczajowa. To cytat z widowiska sobótkowego, które odbyło się 23 czerwca na Plaży Miejskiej.

 

REKLAMA

  

Noc Świętojańska, to czas magiczny, gdzie wszystko się zdarzyć może. Krążące złe moce, czary, nigdy nie pokonają prawdziwej miłości. Była muzyka, ogień, wianki i oczywiście kąpiel w Jeziorze Barlineckim. Nie obyło się bez przytyków. Tym razem „oberwało się” lokalnym politykom i organizatorom Dni Barlinka. Na zakończenie „Sobótki”, zaproszono na koncert w wykonaniu Pawła Lemiesiewicza i Barbary Laszko.  Spektakl w reżyserii Elżbiety Chudzik i Marty Grygier, jak zawsze przyciągnął wielu mieszkańców Barlinka. Organizatorem widowiska sobótkowego był Teatr Poezji "Wiatrak" i Barlinecki Ośrodek Kultury.

 

M.Szczerba - Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież