Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ZAKOŃCZENIE 8 KLAS W SP4

Po wielu latach nauki w szkole, nadszedł dzień pożegnania. Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia tak, aby na długo pozostało w pamięci.

 

REKLAMA

 

Motto uroczystości brzmiało „ Nic dwa razy się nie zdarza” i ten utwór w wykonaniu Sary Radomskiej rozpoczął popołudnie w Szkole Podstawowej nr 4,  potem były przemówienia: Pani dyrektor – Elżbiety Trautman, Pani Burmistrz - Bernardy Lewandowskiej i Pana Przewodniczącego Rady Rodziców – Rafała Szczepaniaka. Zaszczytny tytuł PRIMUS INTER PARES, został nadany uczniowi klasy 8a – Filipowi Smutkowi za celujące wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, ogromne zaangażowanie w życie szkoły i wybitne osiągnięcia sportowe.

Obydwie klasy ósme miały w swoich szeregach uczniów, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem. A byli to: klasa 8b – Wiktoria Boratyn i Hanna Kotowska, klasa 8a: -Filip Smutek, Kasjan Banaszak, Oliwia Kłapsia, Barbara Ziobrowska, Marcel Jurgielewicz, Ada Pakosz, Nadia Sławińska. Gratulacje od dyrektora szkoły oraz wychowawców otrzymali nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice. Następnie wychowawcy Pani Małgorzata Kozar i Pan Mariusz Szura wręczyli pozostałe świadectwa i obydwie klasy stanęły do pamiątkowego zdjęcia.

Bardzo wielu absolwentów otrzymało  nagrody za działalność w Szkolnym Kole Wolontariatu, Lidze Ochrony Przyrody. Uczniowie Filip Smutek i Radek Zmarzlik odebrali nagrody za osiągnięcia sportowe, natomiast Filip Smutek otrzymał również nagrodę za prowadzenie wraz z Panią Sławomirą Pawłowską – zakończenia klas 8 w roku ubiegłym . Bardzo miłym momentem opisanego wydarzenia były podziękowania rodziców i kwiaty wręczone przez uczniów, nie tylko nauczycielom klas 4 -8, ale również tym, którzy opiekowali się uczniami w klasach 1-3.  Uroczystość uświetniła muzyka i występy naszych uczennic z klas młodszych. Marcelina Wójciak z klasy 5a  przepięknie zagrała na skrzypcach, natomiast Tosia Maksymiuk z klasy 6a wykonała utwór Ani Wyszkoni – Biegnij przed siebie. Oficjalną część uroczystości zakończył humorystyczny występ artystyczny w wykonaniu naszych uczniów, natomiast ostatni punkt programu to tzw. odwrócona lekcja, gdzie tym razem to nauczyciele mieli za zadanie wypełnienie krzyżówki dotyczącej cech charakterystycznych absolwentów  klas ósmych. Było przy tym sporo emocji  i śmiechu. Bal Absolwenta Klas Ósmych został zorganizowany przez rodziców w kręgielni, gdzie oprócz bogatego menu, czekały atrakcje w postaci specjalnie zamówionego na tę okoliczność tortu, oraz fotobudki 360 i oczywiście świetnej muzyki. Dzięki tym atrakcjom nauczyciele bawili się równie dobrze, jak uczniowie.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości, która drugi raz się nie zdarzy. Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół, jak najdłuższych wakacji, spełnienia marzeń i realizacji planów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

 

Małgorzata Kozar - nadesłane

 

 

Komentarze

-1

Guest

Z czystej ciekawości: dlaczego zakończenia nie ma już w Panoramie? Chyba że jest to związane z małą ilością absolwentów - kiedy ja kończyłem tą szkołę, było nas 5 klas... Pozdrawiam

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież