BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pani Maryla, Burmistrzem
Tylko jeden dzień, ale dobre i to. Maryla Piotrowska, podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wylicytowała fotel Burmistrza Barlinka. Dzięki temu, przez kilka godzin mogła brać udział w życiu gminy, od strony jego władzy.

A jako, że Pani Maryla, w temacie zdrowia nie ma sobie równych, postanowiła skorzystać z okazji i dowiedzieć się, co w Ratuszu myślą na temat zdrowia, właśnie.

REKLAMA

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.