BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wesoły wieczór

Dużo dobrego humoru „na żywo” można było dziś zobaczyć i usłyszeć w sali Barlineckiego Ośrodka Kultury. Wieczór zapoczątkował Pan Eugeniusz Dmytruszewski, który pełnił dziś rolę prowadzącego. Zaprosił on na scenę Burmistrza Barlinka - Zygmunta Siarkiewicza, który złożył życzenia wszystkim przybyłym Paniom.

 

Część artystyczną zapoczątkował męski zespół „RETRO”, który wykonał dwie piosenki o tematyce związanej z codziennymi damsko-męskimi sprawami i wynikającymi z nich wnioskami. Po chwili zadumy, podczas której pan Eugeniusz Dmytruszewski recytował wiersze, wystąpił znany wszystkim satyryk i aktor - Tadeusz Drozda. Przez ponad godzinę bawił on przybyłą głównie żeńską publiczność. Jego monologi przerywane piosenkami doskonale przypadły do gustu barlineckim odbiorcom.

REKLAMA

Serdecznie dziękujemy organizatorom za organizację przedstawienia z okazji Dnia Kobiet. Udział satyryka, który świetnie nawiązał kontakt z publicznością był doskonałym pomysłem. Kontynuację tradycji „Impresji kobiecych” z okazji dnia 8 marca, zapoczątkowanej ładnych kilka lat temu uważamy za bardzo udaną.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.