BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nowa sieć handlowa
POLOmarket - To polska sieć sklepów spożywczych, której placówki zlokalizowane są w 14 województwach. W 1997 r. pięciu właścicieli 27 sklepów z Inowrocławia, Torunia, Świecia, Płocka i Konina postanowiło połączyć swoje siły i kapitały. W ten sposób powstała sieć POLOmarket.

Ilość sklepów stale wzrasta: w 2003 roku pod szyldem POLOmarket działało 118 placówek, w roku 2008 liczba ta wzrosła do 265. Dynamiczna ekspansja terytorialna jest także wynikiem przejęcia sklepów krakowskiej sieci ABC oraz placówek wcześniej należących do PSS.

POLOmarket jest jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko - pomorskim. W skali całego kraju zatrudnia ponad 8200 osób. W Centrum Logistycznym w Giebni niedaleko Pakości pracuje natomiast 800 osób, w tym magazynierzy obsługujący jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 42 tysiące metrów kwadratowych. Codziennie 65 ciężarówek wyjeżdża z Giebni, wiozących nabiał, tłuszcze, wędliny, owoce i warzywa do  sklepów usytuowanych w całej Polsce.

REKLAMA

W naszym mieście budowany jest od podstaw nowoczesny budynek supermarketu z parkingiem podziemnym, który będzie funkcjonował właśnie w tej sieci. Wygląda na to, że obawy co do szpetnego wyglądu budynku raczej się nie potwierdzą. Natomiast zarówno potencjalni klienci jak i właściciele sklepów zastanawiają się, co zmieni się na barlineckim rynku, gdy zacznie funkcjonować nowy sklep wielkopowierzchniowy w centrum? Czy ceny produktów pozostaną na obecnym poziomie? A może spadną? Czy obecne sklepy nie utracą klientów na rzecz PoloMarketu i nie przyniesie to im bankructwa?

Budowa zbliża się do końca, a więc już nie długo będzie można skonfrontować własne nadzieje i obawy z rzeczywistością... 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.