BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Będzie lepsze oświetlenie
O przejściu dla pieszych na ul. Niepodległości, przy hotelu City Park, pisaliśmy kilkakrotnie. Najczęściej w momencie, kiedy dochodziło na nim do wypadków. Zwracaliśmy wtedy uwagę, że jest ono nie doświetlone. Podobnego zdania byli zarówno kierowcy, jak i piesi, którzy się po nim poruszali.

Nasze pisanie poskutkowało. W sprawozdaniu z prac burmistrza Barlinka, za okres od 18. lutego do 17. marca, można wyczytać, że burmistrz zapoznał się ze sprawą dotyczącą złego oświetlenia drogowego ulicy Niepodległości, którą zgłaszają mieszkańcy miasta.

REKLAMA

Wyraził zgodę na wymianę sześciu sztuk opraw oświetleniowych ze 150 W na 250W. Jednocześnie zostaną sprawdzone drzewa rosnące naprzeciwko byłego kina przy ul. Niepodległości. Czy korony drzew nie zasłaniają światła lamp? Oby nastąpiło to jak najszybciej.

Wypadek na Niepodległości >>

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.