BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zlot Motocyklowy
Już po raz czwarty został zorganizowany zlot motocyklowy przez braci Adriana i Dawida Zych reprezentujących firmę BOYS-TOYS MOTOCYKLE. Pomimo deszczowej aury do Barlinka zjechała znaczna grupa zapaleńców jednośladów.

 

Impreza rozpoczęła się na Rynku, skąd parada motocykli wyruszyła do Moczkowa. Tam organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników kiełbaski z grilla i napoje - to dla podniebienia, a dla ucha oprawę muzyczną wraz z występami Marty Dzwonnik i Karoliny Olik.

REKLAMA

Spotkanie było okazją do zademonstrowania własnych „rumaków” oraz pochwalenia się umiejętnością ich „ujeżdżania”. Można było zobaczyć jazdę na jednym kole, stójki i „palenie gumy”.

{jgflv file:=[http://barlinek242.internetdsl.pl/zlot.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

Foto: Marek Kupczyński


Foto: Daniel Brąszkiewicz

Foto: MTM

Foto: Radosław Nawrot

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.