Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Motorowodne Mistrzostwa
Już po raz czwarty na Jeziorze Myśliborskim, rozegrano Motorowodne Mistrzostwa Świata w klasie F-500 oraz pierwsze biegi eliminacyjne w ramach Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski Nowe zdjęcia - fotorelacja!

 fotorelacja

Wśród zawodników obecny był m.in. aktualny mistrz świata -Tycjano Trombetta z Włoch, oraz reprezentanci Polski: Tadeusz Haręza i Krzysztof Bartnicki. Sobotnio - niedzielnym zmaganiom przyglądały się rzesze kibiców zgromadzonych w każdym wolnym miejscu przy jeziorze.

REKLAMA

Podczas wyścigów dopisała pogoda, co było niewątpliwym atutem dwudniowych zmagań. W trakcie zawodów doszło do dwóch wywrotek w klasie 500 centymetrów sześciennych. Wtedy do akcji przystępowali strażacy sprawnie ratując z opresji prowadzących łodzie. 

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.