BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
A trawa sobie rośnie
- W ostatnim czasie bardzo dużo chodzę pieszo w stronę Jaromierek i Osiny – pisze do nas barlinianka. - Pierwsze, co rzuca się w oczy na tej trasie, to trawa. Wysoka trawa rosnąca na poboczu drogi. Jedynym miejscem gdzie była ona wykoszona, to miejsce gdzie w ziemię wkopany jest niewielki krzyż. To w tym miejscu kiedyś zginął młody człowiek.

 

Drogą tą chodzi wiele osób. Z bocznych, polnych dróg, wyjeżdżają na nią rowerzyści. Wątpię, czy widzą ich kierowcy samochodów jeżdżący w jedną i druga stronę. - Zastanawiam się, czy tak wysokiej trawy, ktoś nie powinien skosić? Wysoka trawa rośnie nie tylko na wspomnianym poboczu drogi z Barlinka do Jaromierek. Strach jechać w kierunku Strąpia.

REKLAMA

Zarasta pobocze na ul. Szosa do Lipian. Coraz wyższa trawa rośnie także w samym mieście przy głównej ulicy miasta. Jak się dowiedzieliśmy trawa powinna być koszona przez zarządców dróg, dotyczy to powiatu i województwa. Podobno mają oni w tym celu opracowane harmonogramy. Czy z nich korzystają? Niech każdy odpowie sobie sam. A może któryś z odpowiedzialnych za te sprawy urzędników zabierze w tej sprawie głos? Albo chociaż pogoni „kosiarzy” do pracy!

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.