BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Uroki polnych ścieżek
Zmienna ostatnimi dniami pogoda zniechęca do spacerów, ale obrazy jakie możemy zobaczyć spacerując wśród pól i łąk są niepowtarzalne. Na zmianę widzimy soczyste barwy kwiatów, kwitnące zioła i krzewy.

 

Za chwilę przyglądamy się kwiatom i kłosom zbóż jakby udekorowanym kroplami rosy. Ta swoista biżuteria nadaje przepięknej przyrodzie jeszcze większego uroku. Takich obrazów nie jest w stanie przekazać żadna fotografia czy film - trzeba je zobaczyć samemu!

REKLAMA

Zapraszam na spacer.

Foto: Wiktor - www.wiktor.barlinek.biz.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.