BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zawody Wędkarskie
W dniu 07 czerwca 2009 na Jeziorze Chmielowym przy Ośrodku Wychowawczym na ul. Bonifacego  odbyła się druga tura Otwartych Spławikowych Zawodów Wędkarskich dla dzieci i młodzieży. Mimo fatalnej pogody na zawody zgłosiło się 21 zawodników. Przez dwie godziny walczyli z aurą i emocjami.

 

Niestety, ryba nie chciała tak współpracować jak tydzień temu. W kategorii do lat 12 spośród 7 zawodników  najlepszymi okazali się:
1 miejsce – Szwemberg Simona 2,38 kg
2 miejsce – Korzeniak Dominika 2,21 kg
3 miejsce – Birula Mateusz 1,67 kg

REKLAMA

W kategorii kadet na 14 zawodników najwyższe wyniki uzyskali:
1 miejsce – Burdziuk Tomasz 1,91 kg
2 miejsce – Matjaszko Klaudia 1,47 kg
3 miejsce – Sołtysiński Krystian 1,34 kg
Najlepsi otrzymali dyplomy i punkty do klasyfikacji Grand Prix. 

Składamy podziękowania rodzicom zawodników za wytrwałość i pomoc w opiece nad młodzieżą.  Kolejna III tura już za tydzień, w niedzielę 14 czerwca o 9.00. Życzymy powodzenia i zamawiamy piękną pogodę.

Zarząd Kola Nr1 PZW W Barlinku

PS. Wszystkie złowione rybki zaraz po ważeniu oczywiście wróciły do jeziora!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.