sobota 9 grudnia 2023r.   imieniny: Leokadia, Waleria, Wiesław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Malują to, co widzą z góry
Po raz drugi, do miasta zawitali uczniowie Liceum Plastycznego z Gorzowa Wlkp., na plener malarski. Kilkudziesięciu młodych ludzi, przez najbliższy tydzień będzie malować pejzaż Barlinka z wysokości Panoramy. Ich opiekunami są: Juliusz Piechocki i Leszek Jakubowski.

 

Po zakończeniu pleneru, dwie prace pozostaną w Barlinku. Reszta, jako, że są to prace malowane na zaliczenie, pojadą do Gorzowa. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć młodych artystów przy pracy, wystarczy przejść się w okolice Barlineckiego Ośrodka Kultury. Nie sposób ich przeoczyć.
js

REKLAMA

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież