BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Drzewa zasłaniają znaki
Pasy zieleni, na głównej ulicy Barlinka, zaczynają przypominać zapomniane pobocza wiejskich dróg. Są przejścia dla pieszych przez które strach przechodzić, bo rozrośnięte lipy zasłaniają znaki, a wysokie trawy - widok na pobocza i jezdnie.

 

Za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie. Ciekawe, kiedy jego pracownicy, lub ktokolwiek inny zjawi się w Barlinku.

Źródło: gs24.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.