BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pogoń Szczecin najlepsza
Do historii przeszedł pierwszy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Orlików” im. Adama Matuszka i Włodzimierza Sobóra. W niedzielę 14 czerwca, na stadionie piłkarskim im. Bronisława Bagińskiego, rozegrano 48 meczy. W turnieju wystąpiło 12 drużyn.

 

Ich zawodnicy przez kilka godzin zmagali się na murawie. W międzyczasie rozegrano mecz oldbojów. Swoich sił w wieloboju piłkarskim spróbowały dziecięce drużyny sołeckie. Najlepszą okazała się drużyna z Lutówka. W turnieju głównym, bezkonkurencyjna okazała się drużyna Pogoni Szczecin. Na miejscu drugim uplasował się Lech Poznań. Na miejscu trzecim Zagłębie Lubin.

REKLAMA

Kolejne miejsca zajęli. Miejsce czwarte Warta Poznań. Miejsce piąte Amica Wronki. Miejsce szóste GKP Gorzów Wlkp. Miejsce siódme Górnik Polkowice. Miejsce ósme Zawisza Bydgoszcz. Miejsce dziewiąte Dymano Berlin. Miejsce dziesiąte Pogoń Barlinek. Miejsce jedenaste Arka Gdynia. Miejsce dwunaste Piast Choszczno. Wszystkie zespoły otrzymały puchary, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrodzono najlepszego zawodnika, bramkarza i trenerów. Organizatorem turnieju było Towarzystwo Miłośników Barlinka, rodziny i koledzy A. Matuszka i W. Sobóra.

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.