BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Po raz kolejny
Znowu dali znać o sobie podpalacze. Około godziny 18.00 wybuchł pożar na terenie starych zakładów drzewnych na ul. Jeziornej. Tym sposobem pomału rozwiązuje się problem, co z tym terenem zrobić. Jeszcze trochę i będzie tam można kręcić filmy wojenne.

 fotorelacja

Bo tylko gruzy pozostaną na tym terenie. A na poważnie. Tak to jest, jak taki teren pozostaje niezabezpieczony. Bo chyba nikt nie myślał, że tablice ostrzegawcze pomogą. W samej akcji gaśniczej udział brało kilka jednostek ochotniczej straży pożarnej m.in. z Barlinka, i terenu gminy.

REKLAMA

Byli strażacy zawodowi z Myśliborza i firmy Barlinek Inwestycje. Pewnie do następnego razu. Oby tylko nie do momentu, aż kogoś przyciśnie waląca się ściana na tym „bezpańskim” terenie.
js

Zdjęcia nadesłane przez naszego czytelnika - dziękujemy

 

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.