Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Bal Gmnazjalny w PG2
Nadszedł koniec edukacji dla uczniów gimnazjów. Tradycyjnie z tej okazji zorganizowano Bal Gimnazjalny, który, jak każe polska tradycja, rozpoczęto imponującym polonezem! Nazwa tegorocznego balu - „Bajeczny Bal Absolwenta” kojarzy się z balem z bajki o „Kopciuszku”.

 

O godzinie 19.00, a więc w porze telewizyjnej dobranocki, uczniowie odegrali scenki, w których występowały znane wszystkim postacie z bajek.  

Nie były one jednak do końca sobą - naśladowały w zabawny sposób nauczycieli gimnazjalistów, którzy mogli rozpoznać siebie i stwierdzić, jakie cechy ich zachowania najbardziej bawią wychowanków. W ten nieco przekorny sposób uczniowie podziękowali nauczycielom i wychowawcom za opiekę i trud nauczania.

REKLAMA

Cóż, każdy z nas z nostalgią wspomina czas nauki w szkole, kolegów i koleżanki, nauczycieli i najzabawniejsze wydarzenia. Młodzieży kończącej gimnazjum też zakręciła się w oku łza.

Choć dziś cieszycie się z zakończenia jednego etapu nauki to przed wami jeszcze bardzo wiele wyzwań i wybór własnej drogi życiowej. Życzymy wszystkim osiągnięcia wyznaczonych sobie celów i właściwych wyborów w trakcie rozszerzania wiedzy w liceach i technikach.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież