niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pożegnali szkołę
18 czerwca o godz. 17:00 uroczyście pożegnaliśmy 101 naszych absolwentów. Były tradycyjne przemówienia i podziękowania. Fantastycznie przygotowany program artystyczny nie tylko bawił przepełnioną aulę, ale też i wzruszył do łez.

 

Prymusem Szkoły Anno Domini 2009 została uczennica klasy VI c Marta Rychlińska, a 20 uczniów ze średnią co najmniej 5.0 zostawiło swe autografy w szkolnej Księdze Prymusów.

REKLAMA

Troszkę szkoda, że to już koniec, tyle talentów ujawniło się tego popołudnia!

Szerokiej drogi kochani!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież