sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Festyn u Św. Wojciecha
Pogoda nie zawiodła, nie zawiedli piłkarze drużyny Parafii Św. Wojciecha, i nie zawiedli parafianie. Od wygranego meczu z drużyną policji rozpoczął się dnia 27 czerwca 2009 roku Festyn Parafialny. Drużyna piłkarska wygrała z drużyną policjantów, tym samym zrewanżowała się za zeszłoroczną porażkę.

 

Parafianie brali udział w konkursach na najsilniejszego parafianina, na najlepszego szachistę festynu, i najlepszego w rzucaniu lotkami. Dzieci miały swoje zabawy i konkursy. Na scenie prezentowali się zaproszeni goście z Myśliborza, Pełczyc i zespoły z Barlinka.

REKLAMA

Złaknieni słodkości mogli kosztować super ciast przygotowanych głównie przez organizatorki, a także posilić się super smaczną harcerską grochówką z kotła oraz potrawami prosto z grilla. Można też było poddać się badaniu ciśnienia i dowiedzieć, co robić by żyć długo i zdrowo.

Zaproszone zespoły z Barlinka, Pełczyc i Myśliborza prezentujące się na scenie pozwoliły melomanom (i nie tylko) nacieszyć ucho znanymi przebojami. W loterii każdy los wygrywał i nikt nie odchodził bez fantu. Główną nagrodą festynu był rower ufundowany przez Starostę Powiatu.

Słowem czekamy na następny festyn.

Foto: Wiktor

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież