niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Przekop pod chodnikiem
Tylko jeden dzień stały znaki drogowe, ostrzegające przed kałużą, jaka tworzy się w pobliżu wjazdu dla samochodów ciężarowych na teren firmy Barlinek Inwestycje. Pisaliśmy o tym niedawno. Okazało się, że na drugi dzień, drogowcy zrobili przekop pod chodnikiem, umieszczając tam rurę.

 

Ta będzie odprowadzać zbierającą się w tym miejscu wodę, która będzie spływać i gromadzić się w sąsiedztwie ogrodów działkowych. Już widać tam ślady po ostatniej kałuży. Większe opadu deszczu najprawdopodobniej sprawią, że powstanie tam małe rozlewisko. A być może i pole ryżowe.

REKLAMA

A tak na poważnie. Dopiero remont tej drogi sprawi, że zbierająca się woda na ul. Szosa do Lipian, trafi do burzówek.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.