Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
FEELING na wakacjach
Początek lipca Grupa Taneczna FEELING z Barlinka spędziła wypoczywając nad morzem. Naszym celem było Trójmiasto. Dzięki wynajętemu autokarowi byliśmy bardzo "mobilni" i mogliśmy dowolnie (w zależności od pogody) wybierać sobie atrakcje, których przecież w Trójmieście nie brakuje.

Dużo czasu spędziliśmy w Gdańsku i Sopocie. Nie zabrakło także krótkich warsztatów z zaprzyjaźnioną
grupą "Czoko". Tancerze przyjechali bardzo zadowoleni. Pogoda nam dopisała i pomimo tego, że kilka dni wcześniej Gdańsk nawiedziła silna burza, nie spotkaliśmy się z jej skutkami.

REKLAMA

Wyjazd był możliwy tylko dzięki własnemu wysiłkowi grupy, która w pocie czoła zbierała pieniądze na wyjazd w ciągu roku, występując w m.in. w hotelowych salach Barlinka.

Miejmy nadzieję, że wypoczęta grupa spisze się świetnie na kolejnych występach w kraju i za granicą.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież