niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
VI Igrzyska Sportowe
W sobotę 11 lipca 2009 roku odbyły się na stadionie miejskim VI Igrzyska Sportowe Zakładów Pracy. W zawodach udział wzięło pięć drużyn, w tym jedna spoza Barlinka. Rywalizowały one w dziesięciu konkurencjach: przeciąganie liny, żonglerka piłką, pchnięcie kulą, zwariowany bieg, sztafeta 4x100m, strzał do bramki, rzut piłeczką do celu, rzut jajkiem, konkurencja niespodzianka, turniej piłki nożnej.

Najwięcej punktów i Puchar Burmistrza zdobyła drużyna Morskiej Stoczni Remontowej ze Świnoujścia. Kolejne miejsca w rywalizacji zajęły: Gospodarczy Bank Spółdzielczy Barlinek, WATEX Barlinek, INT Transport-Production-Wind Energy Jens Chr. Siig oraz drużyna METPOL-u Barlinek.

REKLAMA

Dzięki bardzo urozmaiconym konkurencjom wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Imprezę przygotował Barlinecki Ośrodek Kultury. Szkoda jedynie, że zabrakło dopingu publiczności. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku organizatorzy zadbają o zapowiedź imprezy przynajmniej w lokalnej prasie i internecie.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.