Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Autem w drzewo
Do groźnego w skutkach wypadku drogowego, doszło dzisiaj około godzimy ósmej rano w Krzynce. Jadący od strony Strzelec Krajeńskich samochód, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia przybyli m.in. strażacy z Barlinka i Myśliborza.

Nieodzownym okazała się pomoc lotniczego pogotowia ratunkowego. Ciężko rannego kierowcę zabrało ono do szpitala w Szczecinie. W tym celu helikopter musiał wyładować na płycie boiska, stadionu miejskiego. Tam rannego dostarczyło pogotowie ratunkowe. Przebieg wypadku ustala policja.

REKLAMA

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.