Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Marcin Zontek
W dniach 11-12 lipca w klubie Boran Barlinek odbyło się seminarium MMA i kick-boxingu prowadzone przez Marcina Zontka Mistrza Europy i Polski w kick-boxingu z low-kickiem oraz karate shidokan.

Marcin Zontek to bardzo doświadczony zawodnik, stoczył ponad 40 pojedynków w formule kick-boxingu i ponad 10 w MMA, występował w największych europejskich organizacjach takich jak Pro-fight oraz KSW.

Zawodnicy Barlineckiego Klubu BORAN zdobywali doświadczenie przed kolejnymi zawodami jakie czekają ich zaraz po wakacjach. Marcin podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem i już zapowiedział, że zawita do nas jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Barlinek bardzo mu się podoba, był już tu wcześniej odwiedzić kolegę z wojska. Klub Boran  dziękuje Marcinowi Zontkowi oraz Zawodnikom Shindokai Kowary za wspólne treningi i zapraszamy ponownie!!!

Foto: Marek Kupczyński

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.