niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pogoń wznowiła treningi
Zakończyli wakacje piłkarze Pogoni Barlinek. W poniedziałek, 13 lipca, wznowili treningi przed zbliżającym się sezonem piłkarskim. Co warto podkreślić, trening obserwowało kilkudziesięciu kibiców. Wszyscy są ciekawi, co nowego w klubie.

- Wszystko wyjaśni się do 25 lipca – mówi trener naszych piłkarzy Jacek Świercz. Do tego czasu rozegramy m.in. dwa mecze sparingowe. Spotkamy się także na treningach. - Po tym wszystkim, ustalimy skład drużyny- podkreśla Świercz.

REKLAMA

Podczas pierwszego treningu, na boisku można było zauważyć kilku nowych zawodników. Kto z nich pozostanie w drużynie? O tym przekonamy się już niebawem. O tym i o zmianach jakie planuje się w klubie.
js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież