sobota 26 listopada 2022r.   imieniny: Delfin, Konrad, Sylwester

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek koło Dzikowa
Wypadkami rozpoczął się tydzień w gminie Barlinek. W poniedziałek rano, w Krzynce, samochód dostawczy uderzył w drzewo. W tym samym dniu, w godzinach popołudniowych ucierpiał motocyklista. We wtorek, 14 lipca, także po południu do zdarzenia drogowego doszło tuż przy wjeździe do Dzikowa, od strony Lipian.

Brały w nim udział dwa samochody. Osobowy i bus. Oba zakończyły podróż na lawetach. Nieodzownym okazała się także pomoc barlineckich strażaków ochotników. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

REKLAMA

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.