sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Gorączka sobotniej nocy!
Lege Artis Sound vol. 4 jest już historią. Kolejna odsłona cyklu to maksymalnie pozytywna część tworząca całość  imprez organizowanych przez grupę zapaleńców. Niech żałują wszyscy, którzy wybrali imieniny ciotki Haliny, trzydziestkę kuzyna, melanż w domu lub pogaduchy w Internecie...

Bo stracili okazję do posłuchania na żywo Dj’a Twistera, który niezwykle sprytnie przeplatał stare klasyczne brzmienia nowoczesnymi energicznymi rytmami i niech padnie na plecy w błoto ten kto poinformował mnie prędzej, że Twister zagra reggae w Barlinku; nic podobnego, prezentowany przez gościa ze Szczecina set był szalenie zróżnicowany.

REKLAMA

Sala tętniła muzyką i tańcem, choć jeszcze podczas występu Dwóch Podwórek, nieliczna wtedy publiczność nie wiedziała czy tupać, klaskać czy może patrzeć w sufit. Tuż po występie 2p, stopniowo słuchaczy grzać zaczęły dodatkowo sety chłopaków z Barlinka (Purple Haze, Funuman Nexes, Lumen) – full energii i ogrom zaangażowania były wspaniałym przedsmakiem tego co pokaże gość wieczoru, spowodowały również, iż publiczność podniosła cztery litery w górę by pląsać już tak cały wieczór.

Było tłoczno i gorrrrąco! Zapraszamy na kolejne edycje z cyklu. Imprezę po świt nakręcali: Joanna Michałek, Jakub Wołczyk, Krystian Wołczyk, Tomasz Pawłowski, Patryk Marczewski.

"I kto tu jest?"

Wjts

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież