niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wakacje w Barlinku
Swoimi wrażeniami z kilkudniowego pobytu w naszym mieście, podzielili się z nami turyści z Kielc. - W Barlinku jesteśmy już trzeci raz. Przyjeżdżamy w lipcu, bo tylko wtedy możemy przyjechać tutaj całą rodziną. Co do miasta, bez wątpienia jest piękne. Zadbane, czyste, pełne kwiatów i zieleni.

Jest w nim gdzie spacerować. Są ławeczki, jak chociażby przy jeziorze, gdzie naprawdę można odpocząć, nawet jak z nieba leje się żar. Jest plaża, na której także świetnie można spędzić czas wolny. Dziwi nas tylko jedno. Dlaczego w czasie wakacji, kiedy do miasta przyjeżdża tak wiele osób, nie organizuje się w nim imprez, w których udział mogliby wziąć turyści? Widzieliśmy na zdjęciach Dni Barlinka. Czy czegoś takiego nie można zorganizować np. w lipcu.

REKLAMA

Być może wtedy właśnie, w paradzie wzięłoby udział jeszcze więcej osób? Waszą królową podziwiałoby więcej osób. Może w czerwcu wystarczyłoby zorganizowanie nocy sobótkowej? A całą pozostałą imprezę przenieść na sezon wakacyjny? Na pewno wzięłoby w niej udział jeszcze więcej osób. - Może warto, żeby ci, od których to zależy, zastanowili się nad tym? Co można do tego dodać?

Być może rzeczywiście warto pomyśleć o tych, którzy w Barlinku spędzają wakacje. Plaże, lasy, Rynek, muzeum, lody, place zabaw i rejsy statkiem po jeziorze to trochę mało. Może wziąć przykład z innych miejscowości, które właśnie w lipcu i sierpniu organizują na swoim terenie imprezy. Zapewniam, że biorą w nich udział turyści. Może dać wolne pracownikom Barlineckiego Ośrodka Kultury we wrześniu?
Warto nad tym, co mówią inni się zastanowić. Bo sierpniowe Barlineckie Lato Teatralne, o ile zejdzie z góry do miasta, sprawy nie załatwi. Jak nie załatwią sprawy imprezy, organizowane tylko w roku szkolnym.
js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.