BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zawody w Zrywce Konnej
W sobotę, 25 lipca, w miejscowości Stawno w sąsiedztwie leśniczówki Polana, zorganizowano XII Zawody w Zrywce Konnej. Do zmagań przystąpiło 12 zawodników, którzy na co dzień pracują w Nadleśnictwach Barlinek i Kłodawa.

Współzawodnictwo składało się z dwóch konkurencji. Toru przeszkód oraz przeciągnięciu kłody drewna slalomem pomiędzy tyczkami i odpowiednim jej ułożeniu na linii mety. Obie konkurencje wykonywane były na czas. Nad ich prawidłowością czuwała specjalnie do tego celu powołana komisja.

REKLAMA

Celem zawodów było m.in. pokazanie ciężkiej pracy zrywkarzy i koni, którzy w lesie muszą ze sobą współpracować. Po dwóch konkurencjach, zliczeniu czasów i punktów karnych okazało się, że najlepszym zawodnikiem został Mateusz Lewandowski, uzyskując łączny czas obu przejazdów - 4 minuty, 25 sekund. Drugie miejsce zajął Łukasz Pytel, z czasem 5 minut. Na miejscu trzecim uplasował się Robert Szulik, z czasem 5 minut, 46 sekund. Organizatorem zawodów było Nadleśnictwo Barlinek. Przyglądało im się wielu widzów.
sj


Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.