BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Festyn dla dzieciaków
Festyn sportowo - rekreacyjny dla dzieci i młodzieży sołectw Jarząbki i Dziedzice, zorganizowano w sobotę 26 lipca, na boisku w Starej Dziedzinie. Brały w nim udział dzieciaki, które jeszcze do szkół nie chodzą, oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Konkurencje sportowe prowadzili: Michał Świderski, Marta Sarba i Zbigniew Fryś. Nad całością imprezy czuwali sołtysi: Jan Miduch i Edward Makuch. Dzieciaki, podzieleni na kategorie wiekowe, brały udział w kilku konkurencjach sportowych. Rzucały m.in. piłką do kosza, lotkami do tarczy. Skakały przez skakankę. Pokonywały tor przeszkód, rywalizując o puchar ufundowany przez burmistrza i sołtysów. Te, które na współzawodnictwo sportowe nie miały ochoty, mogły z bliska obejrzeć wóz strażacki, ochotniczej straży pożarnej z Dziedzic. A nawet przejechać się nim po boisku. Korzystały, z wyposażenia niedawno oddanego do użytku placu zabaw.

REKLAMA

Dla wszystkich były cukierki i napoje. Nagradzani byli uczestnicy poszczególnych konkurencji sportowych. Przyglądając się zabawie w Starej Dziedzinie, można było zauważyć na boisku nie tylko najmłodszych mieszkańców sołectw. Byli tam także starsi ich mieszkańcy. Widać z tego, że trochę dobrych chęci, kilku zapaleńców i w czasie wakacji na wsi wcale nie trzeba się nudzić.

Sponsorami zabawy byli: Zofia i Stanisław Kubrak - Sklep spożywczy „Alicja” w Starej Dziedzinie, Zakład Kamieniarski „Meisinger” z Barlinka, Kwiaciarnia „Ewa” z Barlinka, Hotelik „Limba” z Barlinka, Max Projekt i Max Projekt Nieruchomości z Barlinka, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z Barlinka.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.