BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Ratusz
"Chciałabym zwrócić uwagę na nasz Ratusz. Stoi w centrum miasta i powinien być czysty. Nie mówię żeby malować na nowo elewację, bo to jest jednak spory koszt, ale można byłoby Ratusz po prostu umyć karszerem.

Z tego co wiem, to jest w Barlinku firma która się tym zajmuje. Podejrzewam, że koszt nie będzie duży, ale jak miło będzie popatrzeć na czystą elewację. Można przecież, w ten sposób odnowić inne budynki które stoją przy głównej ulicy."

REKLAMA

Od Redakcji:
Zgadzamy się z autorką listu. Budynek Ratusza powinien być wizytówką naszego miasta. Z jakich przyczyn nie doszło jeszcze do renowacji lub umycia elewacji, która obecnie wygląda bardzo źle? Na elewacji widać nieśmiałe próby jej czyszczenia, czemu więc nie wykonano prac całościowych?

A może przeszliśmy już do porządku i przyzwyczailiśmy się do "bylejakości"?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.