niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
XVII Barlineckie Lato Teatralne

Tradycyjnym przewietrzaniem skrzydłami Wiatraka, na barlineckim Rynku, rozpoczęło się tegoroczne BLT. Przewietrzanie poprzedziła parada wszystkich uczestników, którzy w barwnym korowodzie przemaszerowali z Barlineckiego Ośrodka Kultury, na Rynek.

fotorelacja

Tam czekali na nich m.in. goście tegorocznego Lata, Tomasz Mędrzak, Robert Ostolski i Cezary Morawski, turyści oraz mieszkańcy Barlinka. Podczas otwarcia BLT, w stronę licznie zebranej publiczności poleciały piłeczki z autografami gości. Oczywiście nie mogło zabraknąć poloneza.

REKLAMA

W pierwszej parze szedł burmistrz Zygmunt Siarkiewicz z Martą Zmarzlik. Za nimi maszerowali zarówno uczestnicy BLT jak i mieszkańcy miasta. Po otwarciu, o godz. 19.00, w BOK Panorama chętni mogli zobaczyć spektakl „Sztuka”, z honorowymi gośćmi BLT w rolach głównych. O 21.30 na Rynku zaprezentował się Teatr Poezji Wiatrak.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.