niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Podróżujący znak
„Witam. Mieszkam w Moczkowie, tzn. do dnia wczorajszego mieszkałam, a dziś  to już sama nie wiem gdzie mieszkam. Kolejny raz znak rozpoczynający miejscowość Moczkowo, został przesunięty w głąb miejscowości. I teraz powstaje pytanie, dlaczego tak jest, że co jakiś czas ten znak "podróżuje"??

Czy może to jest spowodowane tym, że planowany chodnik miałby być krótszy? Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.”  

List takiej treści dotarł dzisiaj (3. września), do naszej redakcji. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co też takiego dzieje się z wspomnianym znakiem, a właściwie tablicą informującą o wjeździe w teren zabudowany. Jak udało nam się ustalić, rzeczywiście jeszcze do niedawna tablica ta umieszczona była zaraz za znakiem informującym o nazwie miejscowości.

REKLAMA

Teraz przeniesiono ją kilkadziesiąt metrów w głąb wioski. Zrobił to zarządca drogi, którym jest Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie. Powód? Tego ustalić jak na razie się nie udało. Jak tylko się dowiemy, wszystkich zainteresowanych powiadomimy.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież