niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kora daje się we znaki
Każde większe opady deszczu sprawiają, że z terenu firmy Barlinek Inwestycje wymywana jest kora. Strumień wody wypływa dawną bramą wjazdową dla samochodów ciężarowych. Od strony ulicy Przemysłowej. Kora powoduje zatykanie się kratek w studzienkach odpływowych.

Po chwili cześć ulicy Szosa do Lipian, zamienia się w sporej wielkości jeziorko. Trudno przejechać samochodem nie tylko w pobliżu przystanku autobusowego, ale też skrzyżowanie z ulicą Przemysłową. Na nic zdają się belki układane we wspomnianej bramie. Kora spokojnie spływa do miasta. Widać ją zarówno na skrzyżowaniu, na światłach, jak i na ulicy Jeziornej.

REKLAMA

W tym miejscu należą się słowa podziękowania dla pracowników Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, którzy szybko zjawiają się tam, gdzie studzienki są zatkane. Dzięki nim woda szybciej spływa do kanalizacji. A może jakiś pomysł odnośnie wypływającej z terenu zakładu wody i kory, mają jego zarządcy? Chętnie podzielimy się nimi z naszymi czytelnikami.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.