niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Gloria Artis
W dniu 28 sierpnia w czasie Krajowego Spotkania Liderów Regionalnego Ruchu Kulturalnego w auli Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Romana Kaszczyc została odznaczona przyznanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Towarzystwo Miłośników Barlinka wyróżniono dyplomem honorowym ministra za 40 letnią działalność. Wnioskodawcą obydwu wyróżnień jest Krajowa Rada Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych Rzeczpospolitej Polskiej.

REKLAMA

Więcej na ten temat w "Echu Barlinka" (październik 2009).

Image

Pani Romanie Kaszczyc serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów.
Redakcja Portalu Barlinek24.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.