niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Ojcowie kontra synowie
Już po raz ósmy, mieszkańcy bloku nr 6 z ul. Przemysłowej zorganizowali mecz, ojcowie kontra synowie. Grany dwa razy po 30 minut, w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 3:3.

W rzutach karnych lepsza okazała się młodzież, która wygrała je 3:2. Jednak, jak co roku, nie o wynik chodziło. Mecz, i spotkanie po nim, traktowany jest jako dobra zabawa, na której spotyka się większość mieszkańców wspomnianego bloku.
js

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.