poniedziałek 5 grudnia 2022r.   imieniny: Gerald, Krystyna, Saba

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pogoń wygrywa
W sobotnim meczu o mistrzostwo IV ligi, nasza Pogoń zmierzyła się na własnym boisku z Gryfem Kamień Pomorski. Po zaciętej, chociaż widocznej przewadze naszych piłkarzy, barlinianie wygrali go 3:0. Bramki strzelili, Moses Molongo, Arkadiusz Piasecki i Przemysław Kochan.

fotorelacja

Mecz obfitował w wiele ciekawych sytuacji podbramkowych. W grad żółtych kartek, lekką ręką ferowanych przez sędziego spotkania. Wiele fauli, rzeczywistych i udawanych. Końcowy wynik i trzy punkty cieszą.

REKLAMA

Pogoń po sobotnio - niedzielnej kolejce na pewno uplasuje się w czołówce tabeli. I jak zwykle słowa uznania dla fan klubu kibiców Pogoni z Barlinka. Cały mecz gorliwie zagrzewali swoich piłkarzy do walki. Widać, że się opłacało.
js

***
Do "Areczek"
Lubimy kibiców z GT, a zwłaszcza kibiców z Barlinka :) Dlatego artykuł został poprawiony. Poniżej fragment Twojego usuniętego komentarza "...osadnik przyjeżdżał z eskortą policji :D Teraz same najebane małolaty...".
Redakcja B24

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.