Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dzień Marzeń
W sobotę 12. września odbył się Ogólnopolski "Dzień Marzeń". W większości miast w Polsce wszystkim dzieciom, które się zgłosiły zostały przeprowadzone badania - USG brzucha, oraz morfologia krwi.

Impreza to kolejne działanie fundacji "Mam Marzenie" z którą "Barlinek-Uśmiechy" współpracują od ponad roku - zostały już uhonorowane tytułem Przyjaciel fundacji "Mam Marzenie". Chory na nowotwór Krystian, mieszkaniec Krakowa poprosił o to, by profilaktycznie zostały przebadane wszystkie dzieci z jego szkoły. Dzięki zapałowi wolontariuszy, akcja ruszyła na całą Polskę.

REKLAMA

Gorzowski "Dzień Marzeń" odbył się w Galerii Askana. "Uśmiechy" swoim koncertem rozpoczęły imprezę. Prawie pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci już od pierwszych dni września pracowała nad koncertem. Mali i duzi tancerze dali z siebie wszystko, aby jak najlepiej się zaprezentować.

Wolontariusze fundacji byli oczarowani występem "Uśmiechów" - zaśpiewali dla nich wraz z publicznością "100 lat"! Barlinecki zespół wystąpił oczywiście bezpłatnie. To już czwarty koncert - "Uśmiechów" na potrzeby fundacji "Mam Marzenie". Na pewno będzie więcej! WARTO!!!
marzycielka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież