niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Oferta dla przedsiębiorczych
Barlinecki KLUB FITNESS wkrótce kończy swoją dzałalność. Szkoda, bo w ciągu kilku lat działalności zdobył już stałych klientów i renomę wśród mieszkańców. Jakie bedą jego dalsze losy, może znajdzie się chętny do jego prowadzenia?

Takie rozwiązanie byłoby najlepsze, ale w prawie 80 metrowym lokalu można zorganizować również inną działalność usługową, której akurat brak w naszym mieście. Pobliski parking sprzyja też prowadzeniu w tym miejscu np. biura rachunkowego, projektowego, kancelarii itp.

REKLAMA

Barlinek jest miastem ludzi przedsiębiorczych, z ciekawymi pomysłami na własną działalność więc z niecierpliwością czekamy na informacje.

[Artykuł sponsorowany]

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.